top of page

RUHSAL SANATLAR ÜZERİNE

Kanallık, Ruhlardan Şifa, Klinik Hipnoterapi

RUHSAL KİŞİSEL İLETİŞİM VE PORTRELER

Spiritualizm her türlü dini inanci olan veya olmayan kişilere açık bir akımdır. Bu akımın felsefesi yaşamın ölümle sonuçlanmadığı, her birimizin bir ruh olup  madde dünyasında geçici olarak bedenleşmiş olduğumuz ve ölümle tekrar ruhsal enerjiye dönüşmemizdir. Spiritualizm felsefesini diğer inanç ve dinlerde de olduğu gibi  kurallarla belirlemez, ’öte aleme’ geçmiş kişilerle iletişim kurulabildiği geçerliliğini ortaya koyar. 

Esi bir ‘Zihinsel Kanal’dır ve iletişimlerini Claraudiance (duyarak- duru işiti), Clairvoyance (görerek- duru görüş), Clairsentience (hissederek- duru sezi) yapan Esi’yi diğer ruhsal kanal olarak çalışan medyumlardan ayıran başka bir özelliği aynı zamanda bir “Fiziksel Kanal” olması ve ‘öte aleme’  geçmiş olan kişilerin portrelerini çizmesidir.

Spiritualist akım her kişinin kendi hayatı için sorumluluk almasını savunur. Esi’nin ruhsal iletişim veya kişisel danışmanlıklarında önem verdiği bu sorumluluk  bilincin yaratılmasıdır.

RUHSAL ŞİFA

Esi “Corinthian Church and Healing Association”a (CCHA) kayıtlı bir ruhsal şifacıdır. 


Ruhsal Şifa, rehberlik eden üstün seviyeye ulaşmış enerjilerin aracılığıyla verilir ve vücudun tüm seviyelerinde yararlanılır; zihin, beden ve ruh. Ruhsal Şifa rahatlıkla kişi tarafından kabul edilir ve şifaya nerede gereksinim varsa oraya iletilir.  Ruhsal Sifa geleneksel tıbbı destekleyicidir ve bazı alternatif tedavilerde olabileceği gibi hiç bir yan etkisi bulunmaz.

Ruhsal Şifa- “El Koyma” kişiye dokunarak, dokunmadan veya uzaktan yollanabilir ve genelde 10- 20 dakika sürer. “Uzaktan Şifa” yüzyüze şifa verilemiyecek durumlarda kişiye önceden kararlaştırılan bir saatte yollanır.

Esi, gerektiğinde, evcil hayvanlar için de ‘El Koyabilir’ veya ‘Uzaktan Şifa’ yollayabilir.

KLİNİK HİPNOTERAPİ

Esi İngiltere “General Hypnotherapy Register” GHR ve "General Hypnotherapy Standards Council" GHSC üyesidir, ve bu kurumların yürürlükte olan etik kurallarına uygun şekilde çalışır.

Hipnoterapi hayatınıza olumlu değişiklikler getirebilmeniz için zihnin odaklanarak, zihin ve vücudun gevşetilmesidir. Hipnoterapi hayatınızın bir çok alanında etkin olabilir;

•   Kilo Kaybetme
•   Sigarayı bırakma
•   Panik Atak/ Korkular
•   Konsantrasyon/ Kendine Güven Eksikliği 
•   Öfke/ Deprasyon/ Endişeler
•   Şimdiki Yaşamda Geri dönüş (Regresyon)
•   Kişisel İlişki Problemleri
•   Çocuklarin ve Gençlerin Problemleri
•   Ağrı/ Stresle Başa Çıkabilme
•   Spor/ Akademik Çalışmalarda Destek

GEÇMİŞ YAŞAMLARA GERİ DÖNÜŞ TERAPİSİ

Esi deneyimli bir Geçmiş Yaşamlara Geri Dönüş (Regresyon) Terapistidir; kişinin önceki yaşamlarındaki deneyimlerine yine kendisinin erişmesine olanak vererek dünyaya gelirken aşmayı amaçladığı konulara açıklık getirmesinde yardımcı olur.

UYARI

Bu internet sayfaların içeriği sadece paylaşım amacı ile yazılmıştır. Bu sayfalarda veya kişisel ruhsal iletişim amacı ile yapılan görüşmelerde ruhsal olarak iletilen bilgiler hiç bir şekilde tıp uzmanının teşhis ve tedavisinin yerini alamaz. Sağlık sorunlarınız için, yeni bir gıda/diyet veya sağlık rejimine başlamadan önce mutlaka doktorunuzun veya diğer yetkili sağlık uzmanlarının görüşüne başvurunuz.

bottom of page