Our Recent Posts

Tags

UZAKTAKİLERE GÖNDERİLEN KANITLAR

ÇİN'DE BİR PEMBE GÜL!

2019 yılının sonuna doğru Hong Kong’da yaşayan bir genç bir bayanla (BDG) Skype üzerinden bir kişisel görüşme yaptık. İlk kez bir Ruhsal Kanal ile görüşme yapıyordu.


Ailesinden öteki dünyaya geçmiş bir kaç kişi ile iletişimde bulunduk, anneannesinin resim çizildi. Daha sonra anneannenin fotoğraflarını yolladı. Aşağıda iki tanesini ekliyorum; birisi gençlik resmi, diğeri ise, iletişim sırasında tarif edildiği gibi ellerini dizlerinin üstüne koymuş otururken yaşlılığında çekilmiş resmi. Ayrıca iletişim üzerine de ek bilgi verdi.


BDG mektubunda, iletişim sırasında öteki dünyadaki babasının söylediği, ama konuşulan konu dışı bir sözü hatırlattı. Babası ‘endişe edilecek bir şey yok’ demişti. Siz de şaşırıp ‘kim için söylüyorsunuz?’ diye sordunuz, diyerek hatırlatıyordu.


Babası ‘BDG’nin annesi’ diye cevap vermişti. Mektubunda, o sırada aklından ‘acaba annem için bir mesajı var mı acaba?’ diye geçirdiğini yazıyordu. Gelen cevaba o kadar şaşırmıştım ki size söyleyemedim diyordu.


Ben her zaman kişisel iletişim yaptığımız kişiden hikayelerini arada bir yayınladığım haber bültenlerime, ya da internet sayfama koymadan önce izin alırım. BDG hikayesini yazmamdan mutluluk duyacağını yazmış, ve eklemiş;


“Esi ile geçirdiğimiz bir saat hayatımda yaşadığım en etkileyici, ve moral verici ruhsal deneyimdi. Tüm enerjimin arttığını hissettim, ve bir saat sanki 5 dakika gibi geçti. Birbiri arkasından tüm onaylamalar ardından geldi, tümüyle öte dünyaya geçmiş ailemle tekrar iletişim kurmuş olmanın mutluluğunu yaşadım.”


©2017 by Esi Cakmakcioglu