Our Recent Posts

Tags

GERÇEKTEN TESADÜF MÜ? (1)


Son bir kaç gündür inanılmaz tesadüfler zinciri beni hiç planlamadığım iki Sevgi mesajını iletmemi sağladı. Gerçekten tesadüf müydüler? Hiç sanmıyorum. Aslında olmadıklarını da biliyorum. Siz kendiniz karar verin…

İşte ilk tesadüf:

Sosyal iletişim araçlarını fazla kullanmıyorum. En son ‘Face2FaceWSpirit’ Instagram hesabını başlattım ve en son Ocak ayinin sonlarında bir resim koymuştum. Geçen gün, nedense sayfamda paylaşılmış diğer resimlere bakmak geldi içimden. Bir sürü resmin arasında, küçük çerçeveli resimlerle çevrilmiş büyükçe bir fotoğraf özellikle dikkatimi çekti- sanki bir yerden tanıyordum!

Resmi koyan isme bakınca hatırladım. 2013 yılında bir anne ve kızı ile kişisel iletişim yapmıştık ve hatta daha sonra kitabım Face To Face With Spirit ve internet sayfamda yayınlanması için bir de yazı vermişlerdi. Gördüğüm iletişim kurmuş olduğum babanın resmi idi, ve kızı babasının doğum gününü kutluyordu. Birden oldukça duygusal hissetmeye başladım, ve kızını aramam gerektiğine karar verdim.

Ankara, Türkiye’de yaşayan kızını aradım ve WhatUps üzerinden konuşmaya karar verdik. Kızının sesini duyduğumda tekrar çok duygusal hissetmeye başladım, ve anladım ki hissettiğim babasının duyguları idi. Gözlerime yaşların dolduğunu hissediyordum. Baba ve kızını tekrar buluşturduğum için de çok sevinmiştim.

Kızıyla tekrar buluşma heyecanından sonra, bana ilk söylediği ‘Resimlere bakmanız icin sizi bekliyordum’!!!

©2017 by Esi Cakmakcioglu